JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO ''KEIKO'' ZAPRASZA DO TRENOWANIA !!!
   
  TAEKWON-DO & KICK-BOXING - ZAPRASZAMY
  STRONA STARTOWA
 

ZAPRASZAMY NA TRENINGI TAEKWON-DO & KICK-BOXINGU
 
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE UDZIELAMY
  POD NUMEREM TRL
.
  ZMIANA NUMERU TELEFONU:
784-630-897


XXV LETNI OBÓZ
SPORTOWO-REKREACYJNY
KS "ORIENT"

Organizator: Klub Sportowy „Orient”, Miejsce: Ośrodek Wczasowy „Leśna Chata”
w Jastrowie (130km od Poznania). Ośrodek położony jest w sosnowym lesie, nad samym jeziorem;
ośrodek jest ogrodzony, oświetlony, monitorowany, w nocy strzeżony przez stróża.
Ośrodek wielokrotnie nagradzany i wyróżniany przez różne instytucje z branży turystycznej.
Więcej informacji o ośrodku na stronie: www.superobozy.pl

Termin: 31.07.2017 r. - 13.08.2017 r.

Cena: 1350zł.                                                                                                                                                                            
 
Zadatek w wysokości 300zł płatna do 31.05.2017 r.                                                                  
 
Pozostała kwota w dwóch ratach płatna pierwsza do 30.06.2017 r., druga do 20.07.2017r.                
 
W przypadku rezygnacji zaliczka i pozostałe wpłaty nie podlegają zwrotowi.

Cena obejmuje:

·         Superzabawę, miłą atmosferę, ciekawe treningi z doświadczonymi instruktorami Taekwondo, Kickboxing, K1.

·         Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i ratowniczej.

·         Zakwaterowanie w domkach campingowych kilkuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

·         Wyżywienie- 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja, podwieczorek.
Obóz rozpoczynamy od kolacji w dniu przyjazdu, a kończymy na obiedzie w ostatnim dniu.

·         Pamiątkę obozową.

·         Dyskoteki, gry, zabawy, konkursy, plenerowe kino, grilla.

·         Sale treningowe: parkietowa, z lustrami i z matą.

·         Sprzęt wodny: kajaki.

·         Plażę strzeżoną.

·         Ubezpieczenie NNW.

CENA NIE OBEJMUJE DOJAZDU.

Dojazd autokarem, szczegóły w późniejszym terminie.

Za dodatkową opłatą: Egzaminy Taekwondo i Kickboxing, jazdy konne, możliwość
zorganizowania jednodniowych wycieczek po okolicy.

Na terenie ośrodka znajdują się: sale bankietowo-konferencyjne, restauracja,
boisko do piłki plażowej na plaży, grill z tarasem i sklepikiem ( z TV i video),
boisko wielofunkcyjne ze sztucznej trawy, sale wykładowe,
sauna,zewnętrzna siłownia na plaży, Orlik, boisko trawiaste do ćwiczeń gimnastycznych.

W pobliżu ośrodka znajdują się: ścieżki rowerowe, stadnina koni, rezerwaty przyrody:
„Kozie Głowy” i „ Diabli Skok”.

Warunkiem udziału w obozie jest: uiszczenie wszystkich opłat w terminie,
oddanie karty obozowej w terminie - do 16.06.2017r.,

Uczestnicy: Zapraszamy wszystkich chętnych, w obozie mogą brać udział nie tylko członkowie klubu,
ale także osoby niezrzeszone w KS „Orient”(rocznik 2011 i starsi). Uczestnicy obozu będą podzieleni
na grupy wiekowe odpowiednie ilościowo do liczby opiekunów i uczestników.
Treningi odbywać się będą z podziałem ćwiczących ze względu na wiek i poziom zaawansowania.
W obozie zapowiedziały swój udział kluby:
KS Orient, KEIKO Jastrzębie, KSW Start, Małpka Zawiercie, EGIDA Olsztynek, i inne.

OBÓZ BĘDZIE ZAREJESTROWANY W MINISTERSTWIE EDUKACJI I
KURATORIUM OŚWIATY W KATOWICACH.

!!! Klub wystawia dokumenty potrzebne do ubiegania się o dofinansowanie obozu w zakładach pracy. !!!

Dodatkowe informacje: BIZOŃ BRYGIDA 784-630-897

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI-
ZAWIERCIE 23.04.2017r.

BIEDRONECZKI
I miejsce TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE
I miejsce TAG TEAM SOFT STICK
SKŁAD:
-Julia Zbieska
-Maciej Piątek
-Natan Sobczyński



TIGERY
I miejsce TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE
SKŁAD:
-Lena Bizoń
-Alex Sekmistrz
-Miłosz Adamowicz



PANTERY
III miejsce TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE
II miejsce TAG TEAM SOFT STICK
SKŁAD:
-Maja Zbieska
-Tatiana Rduch
-Patryk Lanfranco



SNIPER TEAM MŁODZICY+145 cm
II miejsce TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE
SKŁAD:
-Rafał Szczęch
-Tymoteusz Rduch
-Dariusz Malanowski



ANIOŁKI CHARLIEGO MŁODZICZKI-145 cm.

II miejsce TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE
I miejsce TAG TEAM SOFT STICK
SKŁAD:
-Alicja Kapek
-Kamila Rychły
-Wiktoria Kierońska



SZYBCY I WŚCIEKLI KADECI -48 kg.
I miejsce DOUBLE MATCH
SKŁAD:
-Michał Oleks
-Sylwester Reymann



KCT KRAKÓW/KEIKO JASTRZĘBIE -60 kg.
II miejsce DOUBLE MATCH
SKŁAD:
-GRZYBEK
-BARTOSZ GWIZDAŁA



RÓŻOWE LANDRYNKI JUNIORZY -72 kg.
I miejsce DOUBLE MATCH
SKŁAD:
-Marek Bochenek
-Tomasz Dobrowolski



KLASYFIKACJA GENERALNA:
1.KS ORIENT 13/11/8
2.KCT KRAKÓW 9/0/4
3.KEIKO JASTRZĘBIE 6/3/1
4.SW PRIME 5/3/4


MISTRZOSTWA POLSKI SZTUK WALK NOWOCZESNYCH
25-26/03/2017r. RADLIN

1.HABRAT MATEUSZ:
I MIEJSCE WALKI JUNIORZY MLC

2.ADAMOWICZ MARIUSZ:
III MIEJSCE WALKI DZIECI

3.BOCHENEK MAREK:
I MIEJSCE WALKI  SSF

I MIEJSCE WALKI MPF
I MIEJSCE WALKI MLC

4.WIKTORIA KIEROŃSKA:
I MIEJSCE WALKI DZIECI SSF

5.PATRYK LANFRANCO:

I MIEJSCE WALKI MPF DZIECI

6.KAPEK ALICJA:
II MIEJSCE TOR PRZESZKÓD BTG

7.GRUSZKA RADOSŁAW:

III MIEJSCE WALKI MPF
I MIEJSCE WALKI MLC
I MIEJSCE WALKI MFRF


8.KOSIOREK ŁUKASZ:
I MIEJSCE WALKI MPF
II MIEJSCE WALKI MLC

9.CHYŁA BARTOSZ:
I MIEJSCE WALKI MLC
II MIEJSCE WALKI MPF


10.WERNER DOROTA:
I MIEJSCE WALKI MLC
II MIEJSCE WALKI SSF
III MIEJSCE WALKI MPF


11.CHAŁUPA NATALIA:

I MIEJSCE WALKI MLC
II MIEJSCE WALKI MPF
III MIEJSCE WALKI SSF

12.MICHAŁ OLEKS:
I MIEJSCE WALKI MLC
II MIEJSCE WALKI MPF

13.DĄBROWSKA WERONIKA:
I MIEJSCE WALKI SSF
II MIEJSCE WALKI MLC

14.SKIEPKO JULIA:
III MIEJSCE WALKI MLC

15.SZCZĘCH RAFAŁ:
III MIEJSCE WALKI MPF
II MIEJSCE WALKI SSF

16.SZCZĘCH JAKUB:
III MIEJSCE WALKI SSF
III MIEJSCE WALKI MLC

17.TYMOTEUSZ RDUCH:
II MIEJSCE WALKI MPF
III MIEJSCE WALKI SSF

18.MACIEK PIĄTEK:
II MIEJSCE TOR PRZESZKÓD BTG

19.TOMASZ DOBROWOLSKI:
III MIEJSCE WALKI SSF
II MIEJSCE WALKI MLC
II MIEJSCE WALKI MPF

20.ŚWITAŁA TOMASZ:
II MIEJSCE WALKI MPF

21.KAŁUŻA EMILKA:
III MIEJSCE TOR PRZESZKÓD BTG

22.MALANOWSKI DARIUSZ:
I MIEJSCE WALKI MLC

23.ZBIESKA JULIA:
II MIEJSCE WALKI SSF

24.ZBIESKI MAJA:
II MIEJSCE TOR PRZESZKÓD BTG
 
Point Fighting–walka przerywana (MPF)
Light Contact-walka ciągła (MLC)
Soft Sticks Fight-walka na soft (SSF)
MFR Fighting-walka w trzech rundach (MFRF)
Beat The Gate (mini)–
specjalnie przygotowany tor przeszkód(BTG)

ZDOBYTE MEDALE:
15
MEDALI ZŁOTYCH
15
MEDALI SREBRNYCH
11
MEDALI BRĄZOWYCH

GRUPA MŁODSZA I ŚERDNIA:


GRUPA ŚREDNIA I STARSZA:



GRUPA STARSZA:



MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI
W TAEKWODNO ZS PUT

KRAKÓW 18-19.03.2017r.

 

W zawodach wzięło udział 621 zawodników i zawodniczek z 26 klubów.

DZIECI:
1.Adamowicz Miłosz- III MIEJSCE TECHNIKI SPECJALNE
2.Bizoń Lena- I MIEJSCE TEMPÓWKI
3.Lanfranco Patryk- I MIESJCE TECHNIKI SPECJALNE
4.Piątek Maciej- I MIEJSCE TEMPÓWKI

5.Rduch Tatiana- II MIEJSCE TEMPÓWKI

6.Sekmistrz Alex-

I MIEJSCE
TEMPÓWKI
I MIEJSCE TECHNIKI SPECJALNE

7.Zbieska Julia
-

III MIEJSCE SOFT STICK
I MIEJSCE TECHNIKI SPECJALNE


8.Zbieska Maja-
I MIEJSCE
 SOFT STICK
III MIEJSCE TEMPÓWKI
III MIEJSCE TECHNIKI SPECJALNE

MŁODZICY:
1.Ceglarek Natan-
I MIEJSCE TEMPÓWKI
I MIEJSCE TECHNIKI SPECJALNE
II MIEJSCE TOUCH CONTACT

2.Malanowski Dariusz-
I MIEJSCE
TEMPÓWKI
II MIEJSCE TECHNIKI SPECJALNE
II MIEJSCE TOUCH CONTACT

 

3.Rduch Tymoteusz-
I MIEJSCE TEMPÓWKI
II MIEJSCE TECHNIKI SPECJALNE
II MIEJSCE TOUCH CONTACT 

KADECI:
1.Oleks Michał- I MIEJSCE LIGHT CONTACT
2.Skiepko Julia- III MIEJSCE LIGHT CONTACT

JUNIORZY:
1.Lazar Wioletta- III MIEJSCE LIGHT CONTACT

SENIORZY:
1.Gruszka Radosław- III MIEJSCE LIGHT CONTACT
2.Kozioł Karolina- II MIEJSCE LIGHT CONTACT
3.Werner Dorota- I MIEJSCE LIGHT CONTACT

 

Konkurencja poza rankingiem:
ALAN MLECZKO- I MIEJSCE TEMPÓWKI DZIECI 2012r. 

JCSW „KEIKO” ZDOBYŁO:

13 medali złotych
7 medali srebrnych
7 medali brązowych

KLASYFIKACJA GENERALNA:
1.Klub Sportowy "Orient" 18/22/18
2.Lubelski Klub Sportów Walki "Dan" Świdnik 18/16/18
3.JCSW "Keiko" 13/7/7

 

KLASYFIKACJA DZIECI:
1.KS Mistral 8/6/9
2.JCSW "Keiko" 7/1/4
3.Klub Sportowy "Orient" 6/8/9

KLASYFIKACJA MŁODZIKÓW:
1.Kick Boxing Małpka Zawiercie 6/1/2
2.Klub Sportowy "Orient" 4/9/6
3.Lubelski Klub Sportów Walki "Dan" Świdnik 4/5/5
4.JCSW "Keiko" 4/5/0

GRUPA MŁODSZA:


UCZESTNICY ZAWODÓW I MEDALIŚCI:


GRUPA STARSZA:


11.02.2017(SOBOTA) ODBYŁ SIĘ EGZAMIN NA STOPNIE UCZNIOWSKIE DO EGZAMINU PRZYSTĄPIŁO 58 ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK.
EGZAMINATOREM BYŁ ZBIGNIEW PAWLAK VI DAN.

GRUPA- OD BRAK PASÓW-DO 6 KUP

EGZAMIN ZALICZONY NA +5

EGZAMIN ZALICZONY NA 6 NATAN SOBCZYŃSKI,
EGZAMIN ZALICZONY NA +6 MAJA ZBIESKA



GRUPA-OD 6 KUP- 1 KUP




EGZAMIN ZALICZONY NA 6 SYLWESTER REYMANN,
EGZAMIN ZALICZONY NA +6 WIOLETTA LAZAR


WSZYSTKIM BARDZO GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW TRENERZY.


My też chcemy pomagać:


TAEKWON-DO POLISH OPEN CUP
19-20.11.2016r. -OPOLE

W zawodach udział wzięło 524 zawodników i zawodniczek z 19 polskich klubów oraz 5 ekip zagranicznych.

Techniki specjalne dziewczynki rocznik 2011 (poza rankingiem)
I miejsce
Julia Zbieska
Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2011(poza rankingiem)
I miejsce Julia Zbieska                                                                                                                    
Walki soft-stick dziewczynki rocznik 2011 (poza rankingiem)
I miejsce
Julia Zbieska


Techniki specjalne dzieci rocznik 2010 -10 cup
II miejsce Maciej Piątek                                                                                                                                          
Walki soft-stick dzieci rocznik 2010
III miejsce
Maciej Piątek 

Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2010 -10 cup
I miejsce Maciej Piątek

Techniki szybkościowe dzieci rocznik 2010 -10 cup
II miejsce Maksymilian Raczek

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2009
I miejsce Lena Bizoń
Walki soft-stick dziewczynki rocznik 2009
II miejsce Lena Bizoń

Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2009-10cup
III miejsce Alex Sekmistrz
Techniki specjalne chłopcy rocznik 2009 -10cup
II miejsce Alex Sekmistrz
Walki soft-stick chłopcy rocznik 2009 -10cup
III miejsce Alex Sekmistrz

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2008
II miejsce Tatiana Rduch

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2008
III miejsce
Maja Zbieska
Walki soft-stick dziewczynki rocznik 2008
I miejsce Maja Zbieska

Techniki specjalne chłopcy rocznik 2008 +9cup
II miejsce Patryk Lanfranco
Techniki szybkościowe chłopcy rocznik 2008 +9cup
I miejsce Patryk  Lanfranco

Techniki specjalne dziewczynki rocznik 2007
I miejsce Oliwia Krzystała
Walka soft-stick dziewczynki rocznik 2007
II miejsce Oliwia Krzystała 

Techniki specjalne dziewczynki rocznik 2007
II miejsce
Emilia Kałuża

Techniki szybkościowe dziewczynki rocznik 2007
III miejsce Kamila Rychły  

Techniki specjalne młodzicy -150cm
III miejsce Natan Ceglarek

Techniki specjalne młodzicy -155cm
II miejsce Tymoteusz Rduch

Techniki szybkościowe młodzicy -155cm
I miejsce Tymoteusz Rduch

Walki semi contact kadeci -160cm
III miejsce Michał Oleks
Walki light contact kadetów -42kg
II miejsce Michał Oleks

Walki semi contact juniorek -170cm
II miejsce Paulina Skwira
Walki light contact juniorek -50kg
I miejsce Paulina Skwira

Walki light contact seniorki -64kg
III miejsce Dorota Werner

Walki light contact juniorów -66kg
III miejsce Tomasz Dobrowolski

Walki light contact juniorów -78kg
II miejsce
Konrad Wójcik

Walki semi contact seniorów -180cm
III miejsce Radosław Gruszka
Walki light contact seniorów -78kg
II miejsce Radosław Gruszka

Walki light contact seniorów -72 kg                                                                
III miejsce Łukasz Kosiorek

Generalna klasyfikacja medalowa:

1.Orient Częstochowa 26/14/19
2.Taekwondo Opole 19/16/13
3.LKSW Dan Świdnik 15/9/17
4.Mołdawia 10/10/6
5.Ukraina 10/3/3
6.Keiko Jastrzębie Zdrój 7/13/11

 GRUPA MŁODSZA


GRUPA STARSZA


TRENINGI DLA GRUPY ŚREDNIEJ (roczniki od 2010-2007r.)
BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 1
wtorki i czwartki od 17.00-18.10
TRENINGI ZACZYNAMY od 6.09.2016 rok.


TRENINGI DLA GRUPY NAJSTARSZEJ (roczniki od 2006r.)
BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ W SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 19
wtorki i czwartki od 19.00-20.30
TRENINGI ZACZYNAMY od 6.09.2016 rok.


OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY W JASTROWIE 2016 R.

KEIKO JASTRZĘBIE



GRUPA STARSZA




GRUPA MŁODSZA




GRUPA KEIKO





 

 OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY
TAEKWONDO 18/06/2016 OPOLE

NASZE MISTRZYNIE- I MIEJSCE W KALKI:
OLIWIA KRZYSTAŁA,MAJA GRZELAK,
TATIANA RDUCH,LENA BIZOŃ,KAMILA RYCHŁY



PRZED WALKĄ


II MIEJSCE W KALKI -CHŁOPAKI

ALAN SIBIRSKI,PATRYK LANFRANCO,JAKUB STĘPIEŃ
ALEX SEKMISTRZ,MIŁOSZ ADAMOWICZ



PRZED WALKĄ


NASZE DZIECIAKI NAJLEPSZE!!!
-I MIEJSCE DZIEWCZYNA DRUŻYNA LALECZKI
-II MIEJSCE CHŁOPAKI DRUŻYNA URWISY



NASI MISTRZE W KALKI:
TYMOTEUSZ RDUCH,SZCZĘCH RAFAŁ,NATAN CEGLAREK,
JAN OSTRZOŁEK,JAKUB SZCZĘCH



GR.NAJMŁODSZA-DZIECI



GR.ŚREDNIA-MŁODZICY
I MIEJSCE KALKI-CHŁOPAKI DRUŻYNA:SMERFY
II MIEJSCE KALKI-DRUŻYNA MIESZANA:ŻELUSIE
TOMASZ  ŚWITAŁA,MARCELINA SALAMON,
JAKUB STĘPIEŃ,RADOSŁAW SALAMON,ALICJA KAPEK


KŁODZKO 5.06.2016
I OGÓLNOPOLSKA KŁODZKA LIGA K-1
III PUCHAR STAROSTY KŁODZKIEGO

GR.NAJMŁODSZA I GR.ŚREDNIA


GR.NAJMŁODSZA I ŚRDENIA


NASZE GWIAZDY



GR.ŚREDNIA


GR.NAJSTARSZA


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI
24.04.2016r. ZAWIERCIE

II miejsce soft stick dzieci-DRUŻYNA RIO

1.Tatiana Rduch
2.Oliwia Krzystała
3.Kamila Rychły


I miejsce soft stick dzieci-DRUŻYNA TRUSKAWECZKI
II miejsce
techniki szybkościowe dzieci-TRUSKAWECZKI

1.Emilia Kałuża
2.Maja Grzelak
3.Maja Zbieska

I miejsce techniki szybkościowe dzieci-DRUŻYNA TYGRYSY

1.Oday Hasseeb Sail
2.Patryk Lanfranco
3.Alex Górecki

III miejsce techniki szybkościowe dzieci-DRUŻYNA SMERFY

1.Alex Sekmistrz
2.Alan Sibirski
3.Michał Malanowski


III miejsce techniki szybkościowe młodzicy-DRUŻYNA NINJA

1.Tomasz Świtała
2.Radosław Salamon
3.Kacper Organiściak

III miejsce walki light -48 kg kadet-DRUŻYNA ZAKONNICE

1.Michał Oleks
2.Sebastian Kieroński

II miejsce walki light -48 kg kadet-DRUŻYNA TIK-TAK

1.Sylwester Reymann
2.Bartosz Gwizdała

III miejsce walki light -66 kg junior/senior-JASTRZĘBSKIE ORŁY

1.Marek Bochenek
2.Tomasz Dobrowolski


X MISTRZOSTWA TAEKWONDO O PUCHAR WÓJTA GMINY
MARKLOWIC
2.04.2016 ROK

ZBIESKA JULIA -  I miejsce walki softy,  I miejsce techniki szybkościowe
BIZOŃ LENA-  II miejsce techniki szybkościowe
SEKMISTRZ ALEX- I miejsce walki softy
ADAMOWICZ MIŁOSZ- III miejsce walki softy
GRZELAK MAJA-II miejsce walki softy
LANFRANCO PATRYK- I miejsce walki softy,  I miejsce techniki szybkościowe
RDUCH TATIANA- III miejsce techniki szybkościowe
ZBIESKA MAJA-  I miejsce walki softy,  I miejsce techniki szybkościowe
GÓRECKI ALEX- III miejsce walki softy
RYCHŁY KAMILA- III miejsce walki softy
KAPEK ALICJA- I miejsce walki softy,  I miejsce techniki szybkościowe
ZIEMIANIN ADRIAN- II miejsce walki softy
MALANOWSKI MICHAŁ- II miejsce walki softy
KAŁUŻA EMILIA- I miejsce walki softy
BIELAWSKA WIKTORIA- II miejsce walki softy
SZCZĘCH JAKUB- II miejsce walki,  II  miejsce techniki szybkościowe
ŚWITAŁA TOMASZ- II miejsce walki softy
ORGANIŚCIAK KACPER-III miejsce walki, III miejsce techniki szybkościowe
OSTRZOŁEK JAN- II miejsce walki,  I miejsce techniki szybkościowe
CEGLAREK NATAN- I miejsce walki,  I miejsce techniki szybkościowe
KLIMCZAK KACPER-  III miejsce walki
MALANOWSKI DARIUSZ- II  miejsce walki, I miejsce softy
SZCZĘCH RAFAŁ - I miejsce walki, I miejsce softy
RDUCH TYMOTEUSZ- I miejsce walki, III  miejsce softy
IZDEBSKA MAJA- I miejsce softy
GWIZDAŁA BARTOSZ- III miejsce walki
SKIEPKO JULIA- II  miejsce walki, I  miejsce softy
OSTRZOŁEK SZYMON- III  miejsce walki, III  miejsce softy
ZACHRAJ NICOLE- II miejsce walki, II  miejsce softy
LAZAR WIOLETTA- III miejsce walki, III  miejsce softy
WÓJCIK KONRAD- III  miejsce softy
BOCHENEK MAREK- I miejsce walki, I  miejsce softy

GRUPA NAJMŁODSZA:


GRUPA ZAWODNICZA:


GRUPA ŚREDNIA:


POZOSTAŁE ZDJĘCIA W GALERI KLUBU
http://taekwondo-keiko.pl.tl/GALERIA-KLUBU/kat-28.htm


Nasze dzieciaki dostał tytuł -SPORTOWCY MARCA
organizowany prze JasNet.




http://jasnet.pl/?m=sport&mod=sonda&id=76


  Międzynarodowych Mistrzostw Polski ZSPUT
                    Wieliczka 12-13.03.2016r

 W zawodach udział wzięło 487 zawodników i zawodniczek z 23 ekip
(w tym 4 ekip zagranicznych : Austria, Ukraina, Armenia, Czechy).

GENERALNA KLASYFIKACJA MEDALOWA ZAWODÓW:
1.KS Orient Częstochowa 23/8/11
2.LKSW Dan Świdnik 20/15/11
3.KCT Kraków 20/12/8
4.UKS Hwa Rang 11/6/11
5.KST 11/3/3
6.Keiko Jastrzębie Zdrój 7/10/9

KLASYFIKACJA MEDALOWA DZIECI:
1.KCT Kraków 8/4/2
2.LKSW Dan Świdnik 6/5/2
3.Keiko Jastrzębie Zdrój 5/4/5

MEDALIŚCI:
II  miejsce Tatiana Rduch -Techniki szybkościowe dziewczynki 2008

III miejsce Maja Zbieska- Techniki szybkościowe dziewczynki 2008
II miejsce Maja Zbieska- Techniki specjalne dziewczynki 2008 rok
III miejsce Maja Zbieska- Walki soft-stick dziewczynki 2008 rok

I miejsce Maja Grzelak- Walki soft-stick dziewczynki 2008 rok

I miejsce Oliwia Krzystała- Walki soft-stick dziewczynki 2007 rok
I miejsce Oliwia Krzystała- Techniki specjalne dziewczynki 2007

I miejsce Patryk Lanfranco- Techniki specjalne chłopcy 2008 rok
I miejsce Patryk Lanfranco- Techniki szybkościowe chłopcy 2008

III miejsce Oday Hasseeb Sail- Walki soft-stick chłopcy 2007 rok
II miejsce Oday Hasseeb Sail- Techniki specjalne chłopcy 2007 rok
III miejsce Oday Hasseeb Sail- Techniki szybkościowe chłopcy 2007

II miejsce Alex Sekmistrz - Techniki specjalne chłopcy 2009 rok
III miejsce Alex Sekmistrz- Techniki szybkościowe chłopcy 2009

II miejsce Kapek Alicja-Techniki szybkościowe młodziczki -140 cm
III miejsce Kapek Alicja-Techniki specjalne  młodziczki -140 cm

II miejsce Jan Ostrzołek- Techniki specjalne młodzików -135 cm
III miejsce Jan Ostrzołek- Techniki szybkościowe młodzików
II miejsce Jan Ostrzołek- Walki semi-contact  młodzików -135 cm

II miejsce Natan Ceglarek- Techniki specjalne młodzików -145 cm

III miejsce Tymoteusz Rduch- Techniki szybkościowe młodzików -150

I miejsce Michał Oleks- Walki semi-contact  kadetów -150 cm
II miejsce Michał Oleks- Walka light-contact kadetów -42 kg

I miejsce Marek Bochenek- Walki semi-contact  juniorów -185 cm

II miejsce Konrad Wójcik- Walka light-contact juniorzy -78 kg

GR.NAJMŁODSZA


GR.NAJMŁODSZA -ZAWODNICZA


GR.ŚREDNIA


GR.ŚREDNIA-ZAWODNICZA


GR.NAJSTARSZA

 


10.02.2016r. odbył się egzamin na stopnie uczniowskie-
egzamin zaliczyli wszyscy pozytywnie.

Egzaminatorem był główny prezes PUT
ZBIGNIEW PAWLAK VI DAN.


GRUPA ZDAJĄCYCH OD BRAKU STOPNI- DO 7 CUP.



GRUPA WYRÓŻNIONA-ZALICZYONY EGZAMIN NA OCENE 5.


GRUPA WYRÓŻNIONA- ZALICZONY EGZAMIN NA OCENE 6.


GRUPA ZDAJĄCYCH OD 6 CUP-2 CUP

GRUPA WYRÓŻNIONA-ZALICZONY EGZAMIN NA OCENE 5.


GRUPA WYRÓŻNIONA-ZALICZONY EGZAMIN NA OCENE 6.


II MIKOŁAJKOWE  ZAWODY TAEKWONDO
MARKLOWICE 12.12.2015 rok


ROCZNIK(2011)
JULIA ZBIESKA-1 miejsce kalaki,1 miejsce szybkościówki
IGOR JAROSŁAWSKI-2 miejsce walki kalaki

ROCZNIK (2009)
LENA BIZOŃ-1 miejsce kalaki,1 miejsce szybkościówki
ALEX SEKMISTRZ-3 miejsce szybkościówki,1 miejsce kalaki
MIŁOSZ ADAMOWICZ-2 miejsce szybkościówki,2 miejsce kalaki
GABRIELA GOLENIEC-3 miejsce walki kalaki

ROCZNIK(2008)
MAJA ZBIESKA-3 miejsce szybkościówki
TATIANA RDUCH-2 miejsce kalaki
ALAN SIBIRSKI- 1 miejsce kalaki
MARIUSZ ADAMOWICZ-1 miejsce kalaki,2 miejsce szybkościówki
MAJA GRZELAK-2 miejsce kalaki
PATRYK LANFRANCO-1 miejsce kalaki,1 miejsce szysbkościówki
MAJA SKIEPKO-3 miejsce kalaki


ROCZNIK (2007)
OLIWIA KRZYSTAŁA-1 miejsce kalaki
MICHAŁ MALANOWSKI-2 miejsce kalaki,2 miejsce szybkościówki
KAMILA RYCHŁY-2 miejsce kalaki
BIELAWSKA WIKTORIA-2 miejsce kalaki
EMILIA KAŁUŻA-1 miejsce kalaki,3 miejsce szybkościówka
ODAY HASSEEB SALI-1 miejsce szybkościówka,1 miejsce kalaki
KAMILA HUCHULSKA-2 miejsce walka kalaki


ROCZNIK (2006)
JAKUB SZCZĘCH-1 miejsce kalaki
KACPER ORGANIŚCIAK-1 miejsce szybkościówki,2 miejsce kalaki
KAMIL PYTELEWSKI-3 miejsce kalaki
ALICJA KAPEK-1 miejsce walki kalaki
TOMASZ  ŚWITAŁA-3 miejsce szybkościówki
ADRIAN ZIEMIANIN-3 miejsce kalaki
NATAN CEGLAREK-2 miejsce kalaki
JAN OSTRZOŁEK-2 miejsce szybkościówki


ROCZNIK (2005)
RAFAŁ SZCZĘCH-3 miejsce kalaki
TYMOTEUSZ RDUCH-1 miejsce kalaki,1 miejsce szybkościówki
DARIUSZ MALANOWSKI-3 miejsce kalaki

ROCZNIK (2004-2002)
MAJA IZDEBSKA-3 miejsce walki,2 miejsce kalaki
BARTOSZ GWIZDAŁA-2 miejsce walki,2miejsce kalaki
JULIA SKIEPKO-1 miejsce walki,1 miejsce kalaki
MICHAŁ OLEKS-2 miejsce kalaki,3 miejsce walki
SZYMON OSTRZOŁEK-1 miejsce walki
TOBIASZ JAWORSKI-2 miejsce kalaki
SYLWESTER REYMANN-3 miejsce walki

ROCZNIK(2000)
ADRIANN WYCISZKIEWICZ-3 miejsce walki
TOMASZ DOBROWOLSKI-1miejsce kalaki,1 miejsce walki

ROCZNIK(1999 i starsi)
MAREK BOCHENEK-1 miejsce walki,1 miejsce kalaki

GR.NAJMŁODSZA


GR.ŚREDNIA


NASZE DZIEWCZYNY-gr.najmłodsza


NASZE CHŁOPAKI-gr.najmłodsza



NASZE DZIEWCZYNY-gr.średnia


NASZE CHŁOPAKI-gr.średnia




PISZĄ O NAS:
http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=38648 


Taekwondo Polish Open Cup –Opole 21-22.11.2015r.

Na zawody zgłoszono 546 zawodników i zawodniczek z 23 ekip w tym
5 ekip zagranicznych: Mołdawia, Ukraina, Czechy, Szkocja, Austria
.
JCSW KEIKO wystawiło 34 zawodników i zawodniczek zdobywając:
8 złotych,10 srebrnych i 3 brązowe medale.
W klasyfikacji ogólnej Jastrzębie-Zdrój znalazło się na 6 miejscu, natomiast w klasyfikacji medalowej dzieci mali zawodnicy zajęli 2 miejsce.

III MIEJSCE-Miłosz Adamowicz-Techniki szybkoś.rocznik 2009
II MIJSCE-Alex Sekmistrz -Techniki specjalne rocznik 2009
II MIJSCE-Alex Sekmistrz-Walki soft-stick rocznik 2009
III MIJSCE-Maja Zbieska-Techniki specjalne rocznik 2008
III MIEJSCE- Maja Zbieska-Walki soft-stick rocznik 2008
II MIEJSCE-Maja Zbieska-Techniki szybkościowe rocznik 2008
I MIEJSCE-Patryk Lanfranco-Techniki szybkościowe dzieci 2008
II MIEJSCE-Patryk Lanfranco-Techniki specjalne dzieci 2008
II MIEJSCE-Patryk Lanfranco-Walki soft-stick dzieci rocznik 2008
I MIEJSCE-Oliwia Krzystała-Techniki specjalne rocznik 2007
I MIJSCE-Oliwia Krzystała-Walki soft-stick
II MIJSCE-Michał Malanowski-Walki soft-stick dzieci chłopcy 2007
I MIEJSCE-Hasseeb Sail Oday-Walki soft-stick dzieci chłopcy 2007
II MIJSCE-Hasseeb Sail Oday-Techniki specjalne
I MIEJSCE-Kacper Organiściak-Techniki szybkościowe rocznik 2006
II MIEJSCE-Jan Ostrzołek-Techniki szybkościowe rocznik 2006
II MIEJSCE-Natan Ceglarek-Techniki specjalne rocznik 2006
I MIEJSCE-Rafał Szczęch-Techniki szybkościowe młodzicy -150cm
I MIEJSCE-Szymon Ostrzołek-Techniki szybkościowe-155cm
II MIEJSCE-Michał Oleks-Semi-contact kadeci -150cm
I MIEJSCE-Marek Bochenek-Semi contact juniorzy -185cm

GRUPA NAJMŁODSZA

GRUPA NAJMŁODSZA -ZAWODNICZA:

GRUPA ŚREDNIA
GRUPA ŚREDNIA-ZAWODNICZA:

GRUPA NAJSTARSZA-ZAWODNICZA:


TRENINGI OD 7.09.2015r.
ZMIANA DNI
(TRENINGI PONIEDZIAŁKI I ŚRODY)

-GRUPY I GODZINY BEZ ZMIAN
ZAPRASZAMY:
GR.NAJMŁODSZA: 16.00-17.00 (5-8 LAT)
GR.ŚREDNIA:17.10-18.20 (9-14 LAT)
GR.NAJSTARSZA:18.30-20.00 (OD 15 LAT- 100 LAT)


SEZON TRENINGOWY 2014/2015r.


OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAEKWONDO/
OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY
OPOLE 13.06.2015

KATEGORIA DZIECI:

1.BIZOŃ LENA- 1 miejsce TRÓJBÓJ
2.SIBIRSKI ALAN- 2 miejsce TRÓJBÓJ,3 miejsce KALAKI
3.LANFRANCO PATRYK- 1miejsce TRÓJBÓJ,1 miejsce TECH.SPECJALNE, 1 miejsce KALAKI
4.RDUCH TATIANA- 2 miejsce TECH.SPECJALNE,2 miejsce KALAKI, 3 miejsce TRÓJBÓJ
5.RYCHŁY KAMILA- 3 miejsce TECH.SPECJALNE, 3 miejsce KALAKI, 3 miejsce TRÓJBÓJ
6.ZBIESKA MAJA- 2 miejsce TECH.SPECJALNE, 2 miejsce KALAKI, 2 miejsce TRÓJBÓJ
7.ADAMOWICZ MARIUSZ- 1 miejsce TRÓJBÓJ, 1 miejsce KALAKI
8.KRZYSTAŁA OLIWIA- 1 miejsce KALAKI, 3 miejsce TRÓJBÓJ
9.KIEROŃSKA WIKTORIA- 3 miejsce TRÓJBÓJ
10.HASSEEB SAIL ODAY- 1 miejsce TRÓJBÓJ,1 miejsce KALAKI, 2 miejsce TECH.SPECJALNE
11.WAWRZASZEK NORBERT- 2 miejsce TRÓJBÓJ, 2 miejsce KALAKI
12.WAWRZASZEK PATRYK- 3 miejsce TRÓJBÓJ, 3 miejsce KALAKI
13. ŚWITAŁA TOMASZ- 2 miejsce TRÓJBÓJ, 1 miejsce DRUŻYNÓWKA
14.OSTRZOŁEK JAN- 1 miejsce KALAKI, 1 miejsce DRUŻYNÓWKA
15.PYTELEWSKI KAMIL- 2 miejsce TRÓJBÓJ, 3 miejsce KALAKI
16.ORGANIŚCIAK KACPER- 2 miejsce TRÓJBÓJ, 3 miejsce TECH.SPECJ., 1 miejsce DRUŻYNÓWKA
17.ZIEMNIANIN ADRIAN- 2 miejsce TRÓJBÓJ
18.CEGLAREK NATAN- 2 miejsce TECH.SPECJALNE ,1 miejsce TRÓJBÓJ, 1 miejsce KALAKI  i 1 miejsce DRUŻYNÓWKA
19.SZCZĘCH JAKUB- 3 miejsce TRÓJBÓJ, 3 miejsce KALAKI, 1 miejsce DRUŻYNÓWKA
20.KAPEK ALICJA- 2 miejsce TRÓJBÓJ

KATEGORIA MŁODZIKÓW:

1.MALANOWSKI DARIUSZ- 3 miejsce WALKI HOGO, 2 miejsce
2.IZDEBSKA MAJA- 2 miejsce WALKI HOGO
3.RDUCH TYMOTEUSZ- 3 miejsce TECH.SPECJALNE, 3 miejsce TRÓJBÓJ

KATEGORIA KADET/JUNIOR MŁODSZY:

1.SKIEPKO JULIA- 1 miejsce WALKI HOGO
2.OLEKS MICHAŁ- 3 miejsce DWÓJBÓJ
3.OSTRZOŁEK SZYMON- 3 miejsce WALKI HOGO, 3 miejsce DWÓJBÓJ
4.REYMANN SYLWESTER- 2 miejsce DWÓJBÓJ

1 MIEJSCE- LENA BIZOŃ



2 MIEJSCE- NORBERT WAWRZASZEK,
3 MIEJSCE- WIKTORIA KIEROŃSKA



2 MIEJSCE- KACPER ORGANIŚCIAK
3 MIEJSCE- PATRYK WAWRZASZEK



1 MIEJSCE- HASSEEB SAIL ODAY


1 MIEJSCE- NATAN CEGLAREK
2 MIEJSCE- TOMASZ ŚWITAŁA



1 MIEJSCE- NASZA DRUŻYNA ZWYCIĘSKA
(KACPER ORGANIŚCIAK,JAKUB SZCZĘCH,TOMASZ ŚWITAŁA,
NATAN CEGLAREK,JAN OSTRZOŁEK)



2 MIEJSCE- SYLWESTER REYMANN
3 MIEJSCE- MICHAŁ OLEKS



1 MIEJSCE- MARIUSZ ADAMOWICZ
2 MIEJSCE- MAJA ZBIESKA
3 MIEJSCE- KAMILA RYCHŁY



3 MIEJSCE- JAKUB SZCZĘCH


3 MIEJSCE- OLIWIA KRZYSTAŁA

2 MIJSCE- ALICJA KAPEK


1 MIEJSCE- JAN OSTRZOŁEK
2 MIEJSCE- ADRIAN ZIEMNIANIN



DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWONDO
ZAWIERCIE 26.04.2015r.

Drużyna o nazwie-KOKSY: (Gwizdała Bartosz,Rduch Tymoteusz i Sitko Jakub)
I miejsce-TEMPÓWKI
II miejsce-TAG-TEAM(walka przerywana)

Drużyna o nazwie-GWIAZDECZKI:(Magdalena Dobrowolska,Maja Izdebska i Julia Skiepko)
II miejsce-TAG-TEAM
III miejsce-TEMPÓWKI

Drużyna o nazwie-SMERFY:(Ostrzołek Jan,Natan Ceglarek i Organiściak Kacper)
III miejsce-TEMPÓWKI

Drużyna o nazwie-BRYGADA RR:(Tomasz Dobrowolski i Jakub Flesz)
III miejsce-DOUBLE MATCH +60 kg.

KOKSY-2 MIEJSCE


KOKSY- 1 MIMEJSCE


GWIAZDECZKI-3 MIEJSCE


BRYGADA RR- 3 MIEJSCE


GRUPA WYGRANYCH- ZAWIERCIE 2015r.



KOKSY



SMERFY


GWIAZDECZKI


IX MISTRZOSTWA TAEKWONDO O PUCHAR WÓJTA GMINY-MARKLOWICE 25.04.2015r.

ROCZNIK (2009-2010)
LENA BIZOŃ- 1 miejsce kalaki i 1 miejsce szybkościówki
JULIA ZBIESKA- 3 miejsce szybkościówki

ROCZNIK(2008)

MAJA ZBIESKA- 1 miejsce kalaki i 2 miejsce szybkościówki
TATIANA RDUCH- 2 miejsce kalaki
ALAN SIBIRSKI- 1 miejsce kalaki
MARIUSZ ADAMOWICZ- 1 miejsce kalaki i 2 miejsce szybkościówki
MAJA GRZELAK- 2 miejsce kalaki
PATRYK LANFRANCO- 1 miejsce szybkościówki i 2 miejsce kalaki
JULIAN RATOMSKI- 3 miejse kalaki

ROCZNIK (2007)
MAŁGORZATA PALUCH- 1 miejsce kalaki
MICHAŁ MALANOWSKI- 1 miejsce kalaki
KAMILA RYCHŁY- 2 miejsce kalaki
NORBERT WAWRZASZEK- 2 miejsce kalaki

ROCZNIK (2006)
JAKUB SZCZĘCH- 1 miejsce kalaki
KACPER ORGANIŚCIAK- 1 miejsce szybkościówki
PATRYK WAWRZASZEK- 2 miejsce kalaki
KAMIL PYTELEWSKI-3 miejsce kalaki
ALICJA KAPEK-3 miejsce walki kalaki i 3 miejsce szybkościówki
SZYMON MURANOWSKI-1 miejsce kalaki  i 2 miejsce szybkościówki
LAURA AUGUSTYN-2 miejsce kalaki


ROCZNIK (2005)
RAFAŁ SZCZĘCH- 2 miejsce kalaki
TYMOTEUSZ RDUCH- 3 miejsce kalaki i 3 miejsce szybkościówki

ROCZNIK (2004-2003)
MAJA IZDEBSKA-3 miejsce walki przerywane
BARTOSZ GWIZDAŁA-3 miejsce walki przerywane
JAKUB SITKO-1 miejsce walki przerywane i 1 miejsce kalaki


ROCZNIK(2002)
MICHAŁ OLEKS-2 miejsce walki przerywane i 2 miejsce kalaki

ROCZNIK(2000)
MICHAŁ IZDEBSKI-2 miejsce walki przerywane


ROCZNIK (1997)
SEBASTIAN STYPUŁA-2 miejsce
PATRYK TURBIARZ-2 miejsce i 1 miejsce


ROCZNIK(1996)
RADOSŁAW GRUSZKA-1 miejsce walki przerywane i 2 miejsce kalaki
DAWID GWIZDAŁA-1 miejsce kalki i 2 miejsce walki przerywane
DOROTA WERNER-2 miejsce walki przerywane
KAROLINA KOZIOŁ-1 miejsce walki przerywane

GRUPA NAJMŁODSZA


GRUPA MIESZANA(ZAWIERCIE + MARKLOWICE)



JasNet.pl -PLEBISTYT NA SPORTOWCA MARCA 2015r.
WYGRAŁO-JCSW TAEKWON-DO KEIKO

http://jasnet.pl/?m=sport&mod=sonda&id=64


PISZĄ O NAS:
http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=36100


MISTRZOSTWA POLSKI WIELICZKA 14-15.03.2015r.

MEDALIŚCI JCSW KEIKO;

DZIECI ROCZNIK -2009
Techniki specjalne - 2. Lena Bizoń (bez prawa do tytułu)

DZIECI ROCZNIK -2008
Techniki specjalne - 1. Patryk Lafranco
Techniki szybkościowe - 1. Patryk Lanfranco
Walki soft-stick - 1. Patryk Lanfranco
Techniki szybkościowe - 2. Alan Sibirski
Walki soft-stick - 3. Alan Sibirski
Techniki szybkościowe - 3. Maja Zbieska
Techniki specalne - 2. Maja Zbieska
Walki soft-stick rocznik 2008 - 2. Maja Grzelak

DZIECI ROCZNIK -2007
Techniki specjalne dziewczęta - 1. Oliwia Krzystała
Walki soft-stick dziewczęta  - 3. Kamila Rychły

DZIECI ROCZNIK -2006
Techniki specjalne chłopcy - 3. Tomasz Świtała
Techniki szybkościowe chłopcy - 3. Tomasz Świtała
Walki soft-stick chłopcy - 1. Tomasz Świtała
Techniki specjalne chłopcy - 1. Natan Ceglarek
Techniki szybkościowe chłopcy - 1. Jan Ostrzołek
Walki soft stick chłopcy - 2. Patryk Wawrzaszek

MŁODZICY;
Walki semi-contact 140cm - 2. Maja Izdebska
Techniki szybkościowe 145cm - 1. Jakub Sitko
Walki semi-contact - 3. Jakub Sitko
Techniki szybkościowe 145cm - 3. Tymoteusz Rduch
Techniki szybkościowe - 2. Bartosz Gwizdała
Walki semi-contact -150cm - 3. Bartosz Gwizdała
Techniki szybkościowe -150cm 6 cup - 1. Szymon Ostrzołek
Walki soft-stick - 1. Aleksandra Langer (poza rankingiem)

KADECI;
Walki light-contact - 43kg - 2. Natalia Chałupa
Walki light-contact +57kg - 3. Sonia Firut
Walki light-contact - 60kg - 2. Tomasz Dobrowolski

JUNIORZY;
Walki semi-contact - 185cm - 3. Marek Bochenek

SENIORZY;
Walki semi-contact - 160cm - 1. Weronika Krajcarz
Walki semi-contact +185cm - 3. Ariel Owsiany 


GR.NAJMŁODSZA;

GR.ŚREDNIA;

 


SEZON TRENINGOWY 2013/2014r.


PISZĄ O NAS:
http://jasnet.pl/?m=sport&mod=publicystyka&id=34848