JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO ''KEIKO'' ZAPRASZA DO TRENOWANIA !!!
   
  TAEKWON-DO & KICK-BOXING - ZAPRASZAMY
  ZAWODNICY
 

BRAJAN POŻYĆur. 1990, 1 DAN TAEKWON-DO
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-OBORNIKI ŚL.MISTRZOSTWA POLSKI 2003
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE JUNIORÓW-MISTRZOSTWA POLSKI CIEPLOWODY 2006
III MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE JUNIORÓW-OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY-OPOLE
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE JUNIORÓW-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI ZAWIERCIE
I MIEJSCE-WALKI CIAGŁE JUNIORÓW-MISTRZOSTWA POLSKI OSTRÓDA
III MIEJSCE-WALKA CIĄGŁA SENIOR -MITRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ-KICK-BOXING 2012
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE-60 kg SENIORZY-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
III MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE MĘŻCZYŹNI DO 60 KG-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

 

WERONIKA KRAJCARZ - ur. 1993, 1 DAN  TAEKWON-DO
III MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE KADETÓW-MISTRZOSTWA POLSKI SKAWINA 2006
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE KADETÓW-MIĘDZYNARODOWE 
MISTRZOSTWA POLSKI ZAWIERCIE 2007 ROK
II MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE KADETÓW-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI ZAWIECIE 2007
II MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE KADETÓW- MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2008
II MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE KADETÓW-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2008
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE KADETÓW-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2008
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-ZĄBKOWICE ŚL.2010
III MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE JUNIORKI -MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2010
II MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE JUNIORÓW-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2011
II MIEJSCE-Walki przerywane dziewczęta do 160 cm- KAT.JUNIORKI PUCHAR POLSKI OPOLE 2011
I MIEJSCE-Walki ciągłe dziewczęta do 50 kg- KAT.JUNIORKI OPOLE 2011
I MIEJSCE-Walki ciągłe kobiety do 50 kg- KAT.SENIORKI OPOLE  2011
I MIEJSCE- WALKA CIĄGŁA SENIORKI DO MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ-KICK-BOXING 2012
III MIEJSCE-SENIORKA -55 KG WALKI PRZERYWANE
MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE -165 CM-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE- WALKI CIĄGŁE -50 KG SENIORKI PUCHAR POLSKI OPOLE 2012

WERONIKA DĄBROWSKA - ur. 1999, 1 CUP TAEKWON-DO
I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE-MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ OPOLSKI 2007
I MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-OPOLE 2007 ROK
I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI ZAWIERCIE
III MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-ZAWIERCIE 2007 ROK

I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE-MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2008 ROK 
III MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-OSTRÓDA 2008 ROK 
I MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2008 ROK
I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2008 ROK
I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE- XVI MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-PIOTRKÓW TRY. 2009
I MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI.
I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE-XVII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI -ZĄBKOWICE ŚL.2010
I MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-ZĄBKOWICE ŚL. 2010 ROK
I MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-MIĘDZYNRODOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSTRÓDA 2011
I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK-OSTRÓDA 2011
I MIEJSCE-Techniki szybkościowe  powyżej 155cm-PUCHA POLSKI OPOLE 2011
I MIEJSCE-Techniki specjalne nopi ap chagi dziewczęta pow.155 cm OPOLE 2011
III MIEJSCE-Walki semi-contact dziewczęta powyżej 155cm –KAT.MŁODZICZKA OPOLE 2011
I MIEJSCE- techniki specjalne nopi ap chagi dziewczęta-MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
I MIEJSCE- walki ciągłe 50 kg-MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE -49 kg  MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012
III MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE -49 kg MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012
I MIEJSCE-Walki ciągłe -50 kg kadeci-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
I MIEJSCE-Techniki specjalne kadeci-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
I MIEJECE-Techniki specjalne nopi ap chagi dziewczęta-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013
II MIEJSCE-Walki light-contact do 57 kg-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

NATALIA BOCHENEK - ur.1994, 2 CUP TAEKWON-DO 
II MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE MŁODZICZEK -OTWARTE 
MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY 2006 ROK 
I MIEJSCE-TOR PRZESZKÓD MŁODZICZEK-OPOLE 2006 ROK

MAREK ZBIESKI - ur. 1991, 1 CUP TAEKWON-DO 
III MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE -MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW-OPOLE 2003
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE MŁODZIKÓW-RYBNICKA KUŹNIA 2003
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-PUCHAR POLSKI-OLEŚNICA 2004 ROK
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE -MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW-SKAWINA 2006
II MIEJSCE-WALKA CIAGŁA KADETÓW-OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY-OPOLE 2006
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-OPOLE 2006 ROK
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-SKAWINA 2006 ROK
II MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE JUNIORZY-MIĘDZYNARODOWE 
MISTRZOSTWA POLSKI ZAWIERCIE 2007 ROK
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2008
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

OWSIANY ARIEL - ur.1982, 5 CUP TAEKWON-DO
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE SENIORZY-OTWARTE MISRZOSTWA OPOLSZCZYZNY-OPOLE 2006
III MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE SENIORZY-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-ZAWIERCIE 2007
III MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE SENIORÓW-MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2008
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 2009
III MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE SENIORZY-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSTRÓDA 2011
I MIESJCE -SENIOR+82 KG WALKI  PRZERYWANE-
MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012
III MIEJSCE -SENIOR +82 KG WALKI CIĄGŁE-
MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012

AGNIESZKA GRYGA - ur.1988, 1 DAN TAEKWON-DO
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE-MISTRZOSTWA POLSKI-CIEPŁOWODY 2006
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-CIEPŁOWODY 2006 ROK
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE-OTWARTE MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY-OPOLE 2006
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE-OPOLE 2006 ROK
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-ZAWIERCIE 2007
III MIESJCE-WALKI PRZERYWANE-MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2008
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE-OSTRÓDA 2008 ROK 

FILIP ORSZULA - ur.1999, 6 CUP TAEKWON-DO
II MIEJSCE-WALKI SOFT -STICK-MIĘDZYNAR. MISTRZOSTWA POLSKI-PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 2009
III MIEJSCE-WALKI SOFT- STICK MŁODZICY-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2010

RADOSŁAW RZEPIAK
- ur.1997, 5 CUP TAEKWON-DO
II MIEJSCE- WALKI PRZERYWANE- XVII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI -ZĄBKOWICE ŚL.2010
II MIEJSCE- WALKI CIĄGŁE KADET -54 KG- MIĘDZYNARODOWY PUCHAE POLSKI -OPOLE 2010 ROK

DAMIAN WITEK-
ur.1984, 3 CUP TAEKWON-DO
I MIEJSCE- TECHNIKI SPECJALNE- I MIĘDZYNARODOWY OPOLSKI PUCHAR POLSKI-2007
I MIEJSCE- TECHNIKI SPECJALNE-XVII MIĘDZYNARODOEW MISTRZOSTWA POLSKI ZĄBKOWIECE 2010

KAROLINA KOZIOŁ- ur.1996, 4 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE KADETKI-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSTRÓDA 2011
I MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE-OSTRÓDA 2011
I MIEJSCE- Walki ciągłe dziewczęta do 57 kg – KAT.KADETKI-PUCHAR POLSKI LISTOPAD OPOLE 2011
II MIEJSCE- Walki przerywane dziewczęta powyżej 165 cm -OPOLE 2011

SZYMON PILANC- ur.2002, 6 CUP TAEKWON-DO
II MIEJSCE- SOFT- STICK-DZIECI -MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2010
III MIEJSCE-Techniki szybkościowe chłopcy -155 cm-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

II MIEJSCE-Walki semi-contact chłopcy grupa -155 cm-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

EMILJA HOJKA- ur.2004, 7 CUP TAEKWON-DO
I MIEJSCE- TECHNIKI SPECJALNE-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2010
II MIEJSCE- TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE -DZIECI
II MIEJSCE- SOFT-STICK DZIECI-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2010
I MIEJSCE- Walki soft-stick dzieci rocznik 2004 -MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
I MIEJSCE- Techniki specjalne nopi ap chagi rocznik 2004 dziewczynki- DZIEŻONIÓW 2012
III MIEJSCE- Techniki szybkościowe rocznik 2004 dziewczynki DZIERŻONIÓW 2012

MAREK BOCHENEK- ur.1999, 1 CUP  TAEKWON-DO
III MIEJSCE- TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE -MŁODZICY MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI-OPOLE 2010
I MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE MŁODZIK-MIĘDZYNARODWE MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA
II MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE MŁODZIK-OSTRÓDA 2011
II MIEJSCE-Walki przerywane chłopcy do 160 cm-MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
III MIEJSCE-Walki ciągłe chłopcy do 48 kg- DZIERŻONIÓW 2012

II MIEJSCE-Walka ciągła -48 kg kadeci-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE-Walki light-contact do 54 kg-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013
III MIEJSCE-Walka przerywana +170 cm-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2014-KADET


BARTOSZ GWIZDAŁA- ur.2003, 7 CUP TAEKWON-DO
I MIEJSCE- TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE DZIECI-MIĘDZYNARODOWY PUCHAR POLSKI- OPOLE 2010

NATALIA CHAŁUPA- ur.2000, 2 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2011
I MIEJSCE-Techniki szybkościowe dziewczęta do 145 cm -PUCHAR POLSKI OPOLE 2011
III MIEJSCE- Walki semi-contact dziewczęta do 140 cm-MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
I MIEJSCE- Techniki specjalne nopi ap chagi  do 140 -DZIRŻONIÓW 2012
I MIEJSCE- Techniki szybkościowe dziewczęta do 140 -DZIRŻONIÓW 2012

II MIEJSCE-Techniki szybkościowe młodziczki-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE-Walki przerywane młodziczkI-PUCHAR POLSKI OPOLE 2102 II MIEJSCE-Walki light-contact dziewczęta do 43 kg-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

ANTONI NOWAK- ur.2001, 4 CUP TAEKWONDO
III MIEJSCE-TECHNIKI SZYBKOŚCIOWE -MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2011 I MIEJSCE-Techniki specjalne nopi ap chagi-155cm-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013
II MIEJSCE-Techniki szybkościowe chłopcy-155 cm-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

SZYMON BOREJZA ur.1996, 2 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE-TECHNIKI SPECJALNE KADET-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI-OSTRÓDA 2011
II MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE KADET-OSTRÓDA 2011
III MIEJSCE-WALKI PRZERYWANE KADET-OSTRÓDA 2011
I MIEJSCE- Techniki specjalne twimyo nopi ap chagi chłopcy +160 -PUCHAR POLSKI OPOLE 2011
I MIEJSCE- Techniki specjalne twimyo nopi ap chagi do+175cm-MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
I MIEJSCE- Walki przerywane chłopcy powyżej 185 cm
III MIEJSCE- Walka ciągła JUNIOR-MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ W KICK-BOXINGU 2012
II MIEJSCE- JUNIOR -76 KG WALKI CIĄGŁE-
MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012
I MIEJSCE-Walki przerywane powyżej 185 cm junior-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE-Walki przerywane powyżej 185 cm seniorzy-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE-Walki  ciągłe powyżej 78 kg junior-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE-Walki light-contact chłopcy pow. 78 kg-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

 MATEUSZ KOJZAR- ur.1993, 2 CUP TAEKWONDO
III MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE JUNIOR-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSTRÓDA 2011

MICHAŁ TOKARZ- ur.1992, 6 CUP TAEKWONDO
III MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE JUNIOR-MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSTRÓDA 2011

HANNA KOMOROWSKA- ur.2004, 10 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE- Techniki szybkościowe rocznik 2004- MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012

I MIEJSCE- Techniki  szybkościowe dzieci  2004-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012

SZYMON KRÓLIK- ur.2004,  8 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE- Techniki szybkościowe rocznik 2004-MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
II MIEJSCE-Techniki szybkościowe rocznik 2004-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

SYLWESTER REYMANN- ur.2003, 4 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE- Walki soft-stick dzieci rocznik 2003- MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012

JAN OPYD- ur.1997, 5 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE- Walki ciągłe chłopcy do 66 kg- MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
I MIEJSCE- Walka przerywana-MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ KICK-BOXING BIELSKO 2012
III MIEJSCE- Walki ciągłe KADET STARSZY KICK-BOXING

FIRUT SONIA-
ur.2002, 7 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE-Techniki szybkościowe- PUCHA POLSKI OPOLE  2011

I MIEJSCE- Techniki szybkościowe dziewczęta -MISTRZOSTWA POLSKI DZIERŻONIÓW 2012
I MIEJSCE-Techniki specjalne nopi ap chagi-150-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013
II MIEJSCE-Techniki szybkościowe dziewczęta -150-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

PAULINA SKWIRA- ur.1999, 4 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE-Techniki specjalne nopi ap chagi dziewczęta do 155cm-PUCHAR POLSKI OPOLE 2011
III MIEJSCE-Techniki szybkościowe dziewczęta do 155cm  KAT.MŁODZICZKA OPOLE 2011
III MIEJSCE-KADETKA - 43 KG WALKI CIĄGŁE
MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012
I MIEJSCE-Walka przerywana -160 cm kadeci-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE-Walki ciągłe -50 kg kadeci-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
I MIEJSCE-Walki light-contact dziewczęta do 43 kg-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

DOROTA WERNER-ur.1995, 8 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE-Walki light-contact dziewczęta do 57 kg-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

PERZ PATRYCJA- ur.2004, 5 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE-Techniki szybkościowe rocznik 2004 -PUCHAR POLSKI OPOLE 2011

I MIEJSCE-Konkurencji soft-stick rocznik 2004-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013
I MIEJSCE-Techniki specjalne nopi ap chagi r.2004-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013


DAWID POKOŃSKI- ur.1987, 2 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE-Walki ciągłe mężczyźni powyżej 84 kg- KAT.SENIOR-PUCHAR POLSKI OPOLE 2011
I MIEJSCE-Walka ciągła  SENIOR-MISTRZOSTAW POLSKI POŁUDNIOWEJ KICK-BOXING BIELSKO 2012
I MIEJSCE-SENIOR +82 KG WALKI CIĄGŁE-
MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012

KONRAD WÓJCIK- ur.1998, 3 CUP TAEKWONDO
III MIEJSCE-KADECI -64 KG WALKI CIĄGŁE-
MISTRZOSTWA EUROPY WIELICZKA 2012
II MIEJSCE-WALKI CIĄGŁE CHŁOPCY DO 66 KG-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA

DAMIAN HOJKA- ur.2001, 3 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE-Techniki szybkościowe młodzik-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012

I MIEJSCE-Techniki specjalne młodzik-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
I MIEJSCE-Walki przerywane młodzi- PUCHAR POLSKI OPOLE 2012


SZYMON OSTRZOŁEK-ur.2003, 4 CUP TAEKWONDO
I MIEJSCE-Techniki szybkościowe dzieci 2003 rok-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012

VANESSA PRZEPA-ur.2002, 8 CUP TAEKWONDO
III MIEJSCE-Walki przerywane młodziczki-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
II MIEJSCE-Walki semi-contact dziewczęta +150-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013
III MIEJSCE-Techniki szybkościowe dziewczęta +150-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

NATAN CEGLAREK-ur.2006, 10 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE-Walki soft-stick dzieci 2006 rok-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012
III MIEJSCE-Techniki szybkościowe 2006 rok-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2014
I MIEJSCE-Techniki specjalne (wysokościowe)-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA

MATEUSZ KLYSZCZ-ur.2002, 6 CUP TAEKWONDO
III MIEJSCE-Techniki szybkościowe młodzik-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012

JAKUB SITKO-ur.2004, 10 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE-Techniki szybkościowe dzieci 2004 rok-PUCHAR POLSKI OPOLE 2012

MAGDALENA DOBROWOLSKA
-ur.2004, 9 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE
-Konkurencji soft-stick rocznik 2004-MISTRZOSTWA POLSKI CZĘSTOCHOWA 2013

LENA BIZOŃ-ur.2009, 9 CUP TAEKWONDO
II MIEJSCE-Techniki specjalne-rocz.2009(bez prawa do tytułu)-WIELICZKA MISTRZOSTWA POLSKI 2015
I MIEJSCE-Kalaki rocznik 2009-Puchar Marklowic 2015r.
I MIEJSCE-Szybkościówka rocznik 2009-Puchar Marklowic 2015r.
I MIEJSCE-Ogólnopolski turniej Taekwondo-Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny-Opole 2015

MAJA ZBIESKA-ur.2008, TAEKWONDO


 


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 20 odwiedzający (47 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=